/Files/images/images (1).jpg


З метою недопущення виникнення та розповсюдження грипу та ГРВІ, гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у закладі освіти та мінімізації безпосередніх фізичних контактів між учасниками лсвітнього процесу, продовжити освітній процес з використанням технолоргій дистанційного навчання для учнів 1 - 11 класів з 07.02.2022 по 11.02.2022.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження грипу та ГРВІ, гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у закладі освіти тимчасово з 31.01.2022 по 04.02.2022 для учнів 1 – 11 класів організоване навчання з використанням дистанційних форм.

Для проведення уроків педагогічні працівники закладу використовують онлайн додаток Google Meet. У електронних щоденниках розміщують тему, матеріали, домашні завдання кожного уроку на платформі nz.ua. Також використовують презентації, відео матеріали, інтерактивні завдання LearningApps. Для перевірки знань використовують платформи Наурок та Всеосвіта.

Для зворотнього зв'язку, створені групи Viber з учнями та батьками кожного класу.

У вкладеннях ви можете ознайомитися з розкладом уроків та відповідними наказами щодо організації дистанційного навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 2382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.